WYNAJEM NAGŁOŚNIENIA – ZaborEvent

Profesjonalne nagłośnienie gwarancją sukcesu

Właściwie dobrany sprzęt nagłośnieniowy oraz profesjonalna jego obsługa jest kluczem do sukcesu każdego publicznego wystąpienia, niezależnie od tego czy jest to konferencja, spektakl teatralny, czy koncert. Organizując imprezę warto postawić na profesjonalistów z doświadczeniem i wynajem nagłośnienia o najwyższej jakości.

Firma ZaborEvent od wielu lat zajmuje się obsługą nagłośnienia podczas różnego rodzaju wydarzeń. Zebrane w tym czasie doświadczenie zaowocowało profesjonalnym przygotowaniem do pracy nawet w najcięższych warunkach. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze imprez wymagających dużego wyczulenia na warunki akustyczne. Znakomita znajomość możliwości technicznych poszczególnych urządzeń nagłośnieniowych oraz odpowiednie wykształcenie muzyczne, daje nam możliwość wyważenia niuansów brzmieniowych i sprawia, że potrafimy wybrnąć nawet z największych kłopotów.

Oferujemy wynajem nagłośnienia wraz z jego obsługą na imprezy o dowolnym charakterze. Mamy do dyspozycji sprzęt nagłośnieniowy, z którym z powodzeniem nagłaśniamy zarówno festyny ludowe, jak też koncerty rockowe, folkowe, jazzowe i muzyki poważnej – kameralnej, symfonicznej i oratoryjnej. Podejmujemy się nagłośnienia w każdych warunkach – w plenerze oraz we wnętrzach, włączając trudne pod względem akustycznym kościoły, hale sportowo-widowiskowe itp.